10-12 MART TARİHLERİNDE 5.GÜVENLİK FUARI ISAF EXCLUSİVE’DEYİZ!

  • 23.02.2022

10-12 MART TARİHLERİNDE 5.GÜVENLİK FUARI ISAF EXCLUSİVE’DEYİZ!

Bu yıl 5. kez, 10-12 Mart 2022 tarihleri arasında Sheraton Ankara Otel’de düzenlenen organizasyonla ziyaretçilere kapılarını açacak olan Exclusive Fuarı’na düzenlendiği ilk yıllardan beri aralıksız olarak her sene katılmaktayız. Güvenlik sektörünün alanında en çok tanınan fuarı ve her sene katılım sayısı artmakta olan öncü bir organizasyon. ISAF organizasyonu bizler ile değerli partnerlerimiz arasında bir köprü, teknolojik anlamda yenilikleri çözüm ortaklarımıza sunmamıza olanak sağlıyor.

Bu yıl Türkiye’nin Güvenlik Çözümü AVerDiGi ve SPY markası ile analog ve IP sistemlerde tek platform tek yazılım CCTV çözümlerimiz; AverCloud akıllı IoT çözümlerimiz, kurumsal video gözetim çözümlerinde proje grubunda tek yetkili distribütörü olduğumuz Milesight profesyonel ve üstün teknolojik çözümlerimiz, Honeywell yangın alarm sistemleri, yerli üretimimiz AVerFire yangın algılama sistemlerimiz, SPY akıllı ev destekli kablosuz hırsız alarm çözümlerimiz ve alarm takip yazılımı, kameraya gömülü Plaka Tanıma Yazılımı, switchler, network ürünleri ve kablosuz aktarıcılar standımızın temel çözümleri olacak. Bununla beraber dahili Akıllı Video Analizli kameralar, AXXON Video Yönetim Sistemi, yüz tanıma sistemleri, AI serisi yapay zeka destekli network kameralar, kablosuz alarm sistemleri, access pointler, LORA teknojisi, IoT (nesnelerin interneti) ile gerçekleşen cihaz entegrasyonları, bulut teknolojileri ve 3. Parti VMS yazılımlarına ek olarak öğrenebilen yapay zeka yazılımları ile sistem entegrasyonu çözümlerimiz ön planda olacak. 

Exclusive Fuarı’nda teknolojiye dair ne varsa değerli çözüm ortaklarımızla buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca, markalarımızı, kalitemizi, yeniliklerimizi ve her koşulda çözüm sunabileceğimiz ürün çeşitliliği ile her anlamda çözüm ortaklarımızın yanında olduğumuzu ön plana çıkaracağız.

Siz değerli çözüm ortaklarımızı da standımıza bekleriz. Online davetiye için görsele tıklayınız.