Cebinizdeki Gözünüz M-Sight PRO

 • 12.09.2020

Günümüzde Mobil Teknolojiler çok önem kazanmaya başladı. Her yerde kullanılabilen, mobilitesi yüksek cihazlar, giyilebilir teknolojiye sahip donanımlara büyük arge harcamaları yapılmakta, her geçtiğimiz gün insan hayatını daha kolaylaştıracak daha inovatif ürünler ortaya konulmaktadır.

Artık bireyler bankacılık işlemlerini, hastahane randevularını, şirket stok ve satış durumlarını Mobil uygulamalar üzerinden yönetebiliyor. Eskiden sadece bilgi paylaşımı ve aktarımı için kullanılan internet, bu paket uygulamalarla, yapay zeka gibi yeniliklerle teknolojik olarak harmanlanarak hayatımızda daha vazgeçilmez bir hal aldı.

Güvenlik sektöründe, özellikle video izleme ve görüntüleme teknolojilerinde 17 yıldır profesyonel olarak hizmet verdiğimiz alanlardan biri mobil izleme . Kullanıcılarımız kurdurmuş olduğu güvenlik kameralarını cep telefonu , tablet gibi mobil ortamlardan izleyebiliyorlar. Tabi bu mobil izleme uygulamaları da büyük bir gelişme gösterdi. Özellikle P2P teknolojisi , multi stream teknolojisi ile beraber cep telefonundan hızlı bir şekilde aynı anda bir çok kamera izlenebiliyor.

Türkiye Tek Distribütörlüğünü yaptığımız Milesight geliştirdiği yazılımlarla, PC tarafında olduğu gibi mobil tarafta da ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

IP Kamera, Network Kayıt Cihazı gibi ürünler üretip bunlarında yazılımlarını da birlikte kombin olarak üretebilen global anlamda çok az firma var. Milesight kendi Profesyonel Server Video Kayıt Yazılımı ( VMS ) olan bir firma. Enterprise seviyesinde bir çok dünya geneli referansı olan bir firma .

Mobil uygulamamızda ise 2017 yılında bir güncelleme çıkardık. 26 farklı ülkede bulunan distribütör ve entegratör firmalardan gelen topladığımız feedbackler doğrultusunda bu yeni mobil uygulamamızı daha yenilikçi ,güvenli ve kullanıcı dostu bir arayüzle tazelemek istedik.

Yeni Mobil Uygulamamızın adı : ‘ M-Sight PRO ‘ 

 • IP Kameraları ve NVR Cihazları senkronize olarak yönetebilirsiniz.
 • Kamera ve NVR kare kodlarını ( QR Kod ) telefonunuzdan taratarak pratik şekilde, cihazlarınızı telefonunuza tanımlayabilirsiniz.
 • Dual Stream desteği sayesinde, internetin güçlü olduğu lokasyonlarda HD görüntü elde edebilir, zayıf olduğu lokasyonlarda ise görüntü kalitesini otomatik olarak düşürerek, daha akıcı ( eş zamanlı ) görüntü elde edebilirsiniz.
 • H.265/H.264/MJPEG/MPEG-4 Video sıkıştırma formatlarını desteklemektedir.
 • Favori kameralarınız için, favori listesi oluşturabilirsiniz.
 • Aynı anda ekranı farklı modlara bölebilir eş zamanlı izleme yapabilirsiniz. (1/4/9/16 modları)
 • Kameralarınıza bağlı SD kartlarda bulunan video arşivlerini, doğrudan cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Aynı şekilde HDD kayıtları da izlenebilir.
 • Acil durumlarda Emergency butonuna basarak telefonunuza özel kayıt alabilirsiniz.
 • Snapshot özelliği sayesinde görüntülerinizi HD olarak galeriye kayıt edebilirsiniz.
 • Hareket algıladığında yaptığı alarm bildirimleri ile de üst düzey güvenlik sağlamaktadır. Size olay videosu sağlayabilir ( Push video )
 • Tüm cihazları ekleyebilir, farklı şehirlerdeki lokasyonlarınızı yönetebilirsiniz.
 • Kameralarınızın çözünürlüklerini, bitrate değerlerini mobil uygulama üzerinden değiştirebilirsiniz.

*** M-Sight PRO Uygulaması veriyi HTTP üzerinden çektiği için video izlemede mükemmel bir stabilite ve esneklik sağlar.

 

*** Milesight P2P Sunucusu Türkiye Lokasyonlu olduğundan dolayı çok düşük ping süresi ile videolarınızı donmadan takılmadan izleyebilirsiniz.

 

*** Ayrıca M-sight Pro uygulamasına markadan bağımsız olarak ONVIF kameralarınızı da ekleyebilirsiniz.

 

     

 

Arayüz: 

 

Uygulama İkonu: