MILESIGHT 2020 TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASI GÜNCELLENDİ!

  • 12.09.2020

Yüksek kalite ve benzersiz tasarımlara sahip akıllı network kameraların ve yazılımların üreticisi Amerika Merkezli Global Milesight Teknoloji Firması, Türkiye Partneri HAN Elektronik A.Ş. ile 2020 Yılı Yeni Gelişim Strateji ve Planları Kapsamında Distribütörlük Anlaşmalarını güncelledi.


   

                   2019 Yılında %45 Gelir Artışı Oranı


Video Gözetim Sistemleri alanında inovatif çözümler geliştiren Milesight firmasının Genel Müdürü Mr. Leon Jiang, Global CCTV Pazarında 2019 senesinde birçok zorluk ve yüksek rekabete rağmen %45 oranında bir büyüme sağladıklarını belirterek, mevcut bölgelerindeki üstün başarısından dolayı Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olan HAN Elektronik’e ayrıca tebriklerini iletti.  Ayrıca, sürekli daha iyi ürünler ve daha kaliteli güvenlik çözümleri sunmak için tüm global ofislerdeki partnerler ile iş birlikteliği içerisinde olduğunu, oluşan arzı doğrudan partnerlerden dinlemenin, ülkelerin taleplerine bağlı özel çözümler üretmenin, ve geri bildirimlere yüksek önem vermenin Milesight’ı başarıya götüren ana sebeplerden biri olduğunu vurguladı. 

           

Yüksek Çözünürlüğe sahip 4K Teknolojisinin ve H.265+ Sıkıştırma teknolojisinin öncülerinden olan Milesight Olarak, 2019 yılında Gömülü Plaka Okuma Sistemi Kamerası, Plaka Sistemi ile NVR Entegrasyonu, 4K çözünürlüklü 180 Derece Panaromik Bullet Kamera, 42X Optik zoom yapabilen 4K Speed Dome Kamera, Mini PTZ Dome Kamera gibi inovatif ürünleri global pazara sunduk.

Ek olarak, Genetec, Milestone gibi video yönetim platformlarıyla entegrasyonlarımızı tamamladık. Ar&Ge biriminde 3.Parti Entegrasyonları için ayrı bir yatırım yaparak, mühendis ekibimizi daha da genişlettik.

IoT teknolojilerimiz ise, Mart ayında ISAF Exclusive Ankara Fuarında Türkiye Lansmanı yapılacak.

Siz değerli partnerlerimize bu yenilikçi teknolojileri tanıtmak ve taleplerinize çözüm sunmak adına 12-14 Mart ISAF Exclusive Ankara Fuarına mutlaka bekliyoruz!

 


2019 yılında Global olarak 18 ülkede fuar katılımları gerçekleştirdik

Milesight Türkiye Ofisi olarak, 2020 yılında da Türkiye’de bu başarıyı sürdürmeyi planlıyoruz. HAN Elektronik olarak; seçkin bayi ağımız, sektör tecrübemiz, bilgi ve birikimimiz, hızlı teknik servis ve hizmet desteğimiz, proje destek ekibimiz, profesyonel satış ekibimiz ve güçlü stok yapımız ile güzel ve etkili projelere imza atmayı hedefliyoruz.

Umuyoruz ki hepimiz için daha sıcak, daha samimi dostlukların pekiştiği bir yıl olur. İstanbul & Ankara ISAF fuarlarımıza, Online Webinarlarımıza, Bölgesel Eğitim & Lansman seminerlerimize hepinizin değerli katılımlarını bekliyoruz.