Milesight Şimdi Onvif Full Member Üyesi

  • 12.09.2020

Uluslararası bağımsız bir platform olan ONVİF, CCTV Sektöründe  IP Teknolojilerin gelişmesiyle çok önemli bir hal almıştır. ONVIF Protokolü destekleyen cihazlar sayesinde farklı markalar bir arada çalışabilmekte, hatta ortak server kayıt yazılımları kullanılabilmektedir.
 
Kendi Arge’sini yapan, teknolojiye yön veren bir takım büyük firmalarda bu oluşumu başından itibaren desteklemiştir. Bu sayede ONVİF artık bir standart haline gelmiştir.
 
Ülkemizde de IP Teknolojileri kullanımı büyük bir ivmeyle hergün artmaktadır. CCTV sektöründe de pazara ürün sağlayan firma sayısı hergün artmaktadır. Bu yüzden ONVIF gibi bir organizasyonun içerisinde Full Member olarak yer almak zaten halihazırdaki Üstün Milesight Kalite ve Teknolojisine bir tescil, bir katma değer ekleyecektir.
 
Milesight Mühendisleri olarakta, düzenli olarak bütün ürün yazılımlarına her yeni güncellemede %100 ONVIF entegrasyonu sağlamaktayız. Ayrıca Milesight VMS ( Video Management Server ) Yazılımı ONVIF Destekli tüm Kameralar ile uyumlu çalışmaktadır.
 
Ayrıca ONVIF Profil S  versiyonu ile Sadece Video ve Ses aktarımı değil, Alarm, OSD, Motion Detection gibi ekstra özelliklerde tam uyumlu çalışmaktadır. Milesight IP Kameralar ONVIF profil S ve H.265 Teknolojisinin pazardaki öncülerindendir.
 
Bütün yaptığımız pazar araştırmalarında elde ettiğimiz sonuçlarda, kurumsal ve büyük projelerde bu Full Member ONVIF  Platformu şartı aranmaktadır. Milesight olarak, Müşteri istek ve taleplerine göre yön verdiğimiz ürün geliştirme sürecine böyle bir standart sağlamış olmaktan dolayı gurur duymaktayız.
 
Türkiye’de CCTV Sektörüne  katkı sağlamaya, gerekli gördüğümüz yatırımları yapmaya, Arge süreçlerini ve kalite standartlarını hiç çekinmeden desteklemeye devam edeceğiz.